آهنگ شلمچه تا ابد از یاس و شایعات پیرامون آن
نویسنده : علی اصغری - ساعت ٥:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢۱
 

 

شایعه ای دیگر که پیگیرششدیم

اخیرا شاهد شایعه هایی در مورد آهنگ جدید یاس به نام "شلمچه تا ابد" میخواست از در  های وزارت ارشاد برای گرفتن مجوز عبور کنه که رد صلاحیت شد و بهش مجوز ندادن.

این موضوع رو با یاس در میون گذاشتیم و پاسخی که شنیدیم این بود که اصلا این آهنگ هنوز به مراحل پایانی ساخت نریسده و حتی متنی که قراره تو این آهنگ بخونم هنوز به اتمام نریسده و اصلا من برای گرفتن مجوز به وزارت ارشاد نرفتم و این ها همش شایعه ای بیش نیست!!!

 

متن شایعه در ادامه ی مطلب 


در خبری به تازگی بیان شده خواننده‌ محبوب رپ کشوریاس با ساخت قطعه‌ ای به نام شلمچه تا ابد سعی داشت به نوعی وارد عرصه مجاز موسیقی داخلی شود.

که با رد صلاحیت مسئولان موسیقی ارشاد مواجه شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی پانا، یکی از خواننده‌های رپ داخل کشور که این روزها پس از یکی دو سال سکوت باز هم با قطعه پر سر و صدای «از چی بگم»، مورد توجه علاقمندان موسیقی قرار گرفته است، با ساختن قطعه ای به نام «شلمچه تا ابد» سعی داشت به نوعی وارد عرصه مجاز موسیقی داخلی شود ولی باز هم با رد صلاحیت از دفتر موسیقی وزارت ارشاد ، نتوانست پس از سالها قطعه مجازی را در بازار موسیقی کشور منتشر کند.
«یاس» این قطعه را برای یکی از آلبوم های گروهی که چند ستاره پاپ آن را همراهی می‌کردند خوانده بود ولی پس از رایزنی های فراوان موفق به کسب موافقت دفتر موسیقی ارشاد نشد تا همچنان فعالیت اینترنتی و ماهواره ای تنها راه فعالیت او باشد.
ظاهرا موسیقی رپ با گذشت چند سالی از حیات خود در کشور  همچنان مورد غضب اهالی دفتر موسیقی ارشاد قرار دارد.