تشویق یاس در کنسرت علی لهراسبی
نویسنده : علی اصغری - ساعت ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٤
 

درود به همه هموطن های عزیزم در سراسر ایران و جهان هستی

البته این خبر مربوط به چند وقت قبل میشه و بعد از درخواست یکی از بازدیدکنندگان جهت قرار دادن عکس یاس در کنسرت علی لهراسبی تصمیم گرفتم قسمتی از این اخبار رو که مربوط به یاس میشه رو براتون قرار بدم. ناگفته نمونه بسیاری از خبر گذاری ها این خبر را با این عنوان که "یاس از کنسرت علی لهراسبی اخراج شد" منتشر کردند که اصلا صحت این مطلب از سوی یاس هنوز تایید یا تکذیب نشد.شخصا موضوع رو پیگیری میکنم و به محض فهمیدن حقیقت مجددا وبلاگ رو به روز رسانی میکنم.

قسمتی از اخباری که توسط خبرگذاری ها منتشر شده + عکسی از یاسیاس کنسرت را به هم ریخت

علی لهراسبی قبل از اجرای آهنگ «هنوز عادت به تنهایی ندارم» از حضور یکی از دوستان صمیمی اش در سالن خبر داد و دلیل تاخیر در معرفی این مهمان ویژه را رسیدن به زمان اجرای این آهنگ و تقدیمش به این دوست اعلام کرد. لهراسبی با دست به قسمتی از ردیف اول صندلی ها اشاره کرد و فقط گفت: «یاس!» اعلام همین نام کافی بود که سالن به مرز انفجار برسد. با بلند شدن یاس در مقابل مردم، حدود ۸۰ درصد سالن از جای خود به سمتی که یاس ایستاده بود نیم خیز شدند و ایستاده او را تشویق کردند. از این قسمت برنامه به بعد، در پایان هر آهنگ لهراسبی مردم با فریاد زدن نام یاس باز هم او را تشویق کردند.

«یاس» کجا رفت؟

۱۵ دقیقه قبل از اتمام برنامه بنا بر دلایل نامعلوم مدیریت و حراست سالن «یاس» را از سالن برنامه به بیرون هدایت کردند تا عده ای از حاضران اعتراض کنند. نکته جالب توجه ممانعت از عکاسی اهالی رسانه از لحظه بود. «مهران فرهادی» مسئول سالن کنسرت میلاد نمایشگاه درباره این رفتار و این نوع برخورد با این هنرمند به «تماشا» گفت: «این دستور به هیچ وجه از سوی ما ومسئولان سالن نبودو خودمن با ایشان صحبت کردم. به ایشان گفتم تعداد زیادی از حاضران در سالن احتمالا بعد از اتمام برنامه برای گرفتن عکس با شما به سمت تان خواهند آمد. شما هم که در حال اخذ مجوز هستید. مبادا نوع انتشار این عکس ها در فضاهای مجازی مشکلاتی برایتان پیش بیاورد. ایشان به نظر من هنرمند بااستعداد و دوست داشتنی هستند و ما خواستیم اتفاق بدی نیفتد. ایشان هم با توضیحات من گفتند: «با این اوصاف پس بهتر است من بروم.» بعد من باز هم به ایشان گفتم که خدا نکرده این رفتار از سوی شما اینگونه برداشت نشود که من دوست ندارم شما در سالن باشید. ولی ایشان روی موضعشان بودند و گفتند که بهتر است من بروم و رفتند. نوع برخورد ما با ایشان هم کاملا محترمانه بود و قطعا نباید ایشان از دست ما دلخور باشند.»